O nás

Společnost Sikora, kožené zboží je s vámi již od roku 1992, máme více jak 24 let zkušeností.

Nabízíme vám širokou škálu kožených výrobků a jsme výrobci kožešinových lemů a límců. 

 V našem sortimentu naleznete dámské kožené opasky, pánské kožené opasky, dámské kožené peněženky, pánské kožené peněženky. Kožené kabelky pro dámy a pro pány kožené aktovky. Dále již zmiňované kožešinové límce a lemy, různé kožené vizitkáře, obaly na knihy a další kožené zboží. 

Nabízíme kožené zboží jak české výroby, tak od renomovaných zahraničních značek (Pierre Cardin, Lindenmann,...).

Dámské kožené opasky nabízíme v mnoha barvách, šířích a pro mnohé využití. Kvalitní dámský kožený pásek se hodí snad ke všem příležitostem. Do práce i do školy, na večírek i na svatbu. 

Žádné ženě by neměl v šatníku chybět dámský kožený pásek. K pásku si poté můžete pořídit například i luxusní koženou peněženku, nebo novou koženou kabelku. A pokud budete chtít udělat radost i svému muži, nebo komukoliv dalšímu, zcela jistě vyberete. 

Velice oblíbené jsou dámské kožené pásky barevné, které nabízíme v několika šířích. V nabídce naleznete kožené pásky žluté, červené, vínové, béžové, černé a mnohé další, stačí si jen vybrat.

Sami se přesvědčíte o skvělých cenách a dostupnosti kožených pásků pro každého. Kožené pásky jsou vytvořeny z kvalitní hovězí kůže, která vyniká svou dlouhou životností. S našimi výrobky se vám nemůže stát, že by se vám vytahaly dírky u pásku, nebo, že by se vám rozpadl. Je fakt, že poznat kvalitní kožený opasek je pro laika často problém a je dobré nakupovat od ověřených výrobců.

Neváhejte a podívejte se na kompletní sortiment koženého zboží Sikora na Sikorashop.cz